O nás

Vítame Vás na našej internetovej stránke SVADOBNÉ PIERKA. Môžte si prezrieť širokú ponuku a ak ste nenašli "to pravé pierko", neváhajte nás kontaktovať, a my sa pokúsime Vám ho vytvoriť. 

Naša firma je na trhu od roku 2005. Pôvodne sme sa zameriavali na predaj textilu a obuvi. Postupne sme na základe požiadaviek našich zákazníkov pridávali kojenecký sortiment, vrátane kočíkov, autosedačiek a pod. Od roku 2014 sme začali predávať aj galantériu a metrový textil. Nakoľko máme veľké množstvo tovaru priamo v predajni, ihneď vieme začať s výrobou, respektíve okamžite odoslať tovar.

Takto sme sa postupne prepracovali aj ku vyrábaniu drobných ozdôb akými sú napríklad aj SVADOBNÉ PIERKA.
Vybrať si môžete z veľkého množstva, cenovo výhodných produktov a neustále našu ponuku rozširujeme a prispôsobujeme novým trendom. Vyrábame svadobné pierka podľa vašich predstáv.

Naša "kamenná predajňa"  V Móda sa nachádza v Polyfunkčnom dome VENIX, ktorý sa nachádza v Zákamennom. (okr. Námestovo - ORAVA). Tu si okrem nákupu, môžete vyzdvihnúť aj nami vyrobené svadobné pierka, prípadne objednávku, ktorú ste uskutočnili v našom e-shope.

                                                                          

  

Fotogaléria: Balenie zásielky

Tento e-shop je certifikovaný.

Kontakt

Mgr. Dana Verníčková prevádzka V-Móda
Ulica Nižný koniec 26/25
Zákamenné
02956
+421/905 997 177 dana.vernickova@svadobne-pierka.sk